Kolay Yönet
Kolay Yönet A.Ş.
Şişli/Mecidiyeköy
İstanbul/Türkiye
(212) 347 10 01
bilgi@kolayyonet.net

HUKUK HİZMETİ


Yöneticisi olduğumuz apartman ve sitelerde bağımsız bölümlerin borçlarının tahsilatı, aidat borçlarını zamanında ödeyen kat maliklerine ikinci ödeme zorunluluğu getirilmeden sözleşmeli avukatlarımız tarafından yürütülecektir.


Siz Bilgisayara, Biz Paraya Dokunmadan Birlikte Kolay Yönetim

 • Yerinde Periyodik Bilgi Toplama Hizmeti

  Kolay Yönet saha elemanları periyodik ziyaretleri ile Yönetimde o ana kadar oluşmuş evrakları ve dökümleri (asılları Yönetimde kalmak üzere) dijital tarama yöntemi ile adet bazında tutanak karşılığı teslim alırlar. Bu bilgiler İnternet ortamında "Veri Kayıt" birimimize gönderilir.
 • Fatura, Tahsilat, Ödeme Giriş Hizmeti

  "Veri Kayıt" Birimi elemanları kısa bir süre içinde gelen verileri kolayyonet.net yazılımına girişlerini yapar.
 • Aylık Pano Dökümlerin Basılı Teslimi

  Ay sonlarında saha elemanlarımız panoya asılacak borç bilgilendirme raporlarını (pano ölçülerine uygun olarak) Yönetim'e teslim eder. Ayrıca dosyalanmak üzere cari hesap eksterleri, Kasa ve Banka hareket dökümlerini planlanmış dönemlerde Yönetim'e panoya asılacak bilgilendirme raporlarını ve dosyalanacak dökümleri sunar
 • Denetime Hazırlık

  Saha elemanlarımız Denetim gününe uygun olarak bilanço, kasa / banka hareket raporları ve borç / alacak dökümleri Yönetim'e teslim eder. Eğer varsa Deneticilerin özel istedikleri içerikde dökümlerde diğerleri ile teslim edilir.
 • Genel Kurula Hazırlık

  Bir sonraki yılın "İşletme Projesi" ne temel teşkil edecek raporlar üzerinde Kolayyonet uzmanları ve Yönetim birlikte çalışarak öneriler hazırlar.
 • Mali ve Hukuki Danışmanlık

  Kolayyönet A.Ş.'nin anlaşmalı mali müşavir ve avukatları tarafından, elektronik ortamda danışmanlık hizmeti verilecektir.

Karar ve İmza Sizden, Uygulama Bizden – Sorunsuz Kolay Yönetim

 • Sakinler Arası İlişki Yönetimi

  Bina İçi ve Çevresi Günlük Sorunların Tesbiti ve Çözümü: Havuz ve sosyal alanların bakım ve temizliğinin sağlanması; apartman ve sitenizin su, kanalizasyon, elektrik, asansör,hidrofor, çatı ve diğer müşterek kullanım alanlarında meydana gelecek arızaların giderilmesi.
 • Personelli Yönetici Yardımcılığı

  Bilgili ve deneyimli personelimiz, Kolayyönet A.Ş.'nin tüm desteğini arkasına alarak siz apartman ve site yöneticilerine yardımcı olarak çalışacaktır. Çalışma koşulları, yeri, zamanı ve süresi sizinle yapılacak sözleşmede, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirtilecektir.
 • Bina İçi ve Çevresi Periyodik İşlerin Takibi

  Bina sigortası periyotlarının takibi ve yaptırılması. Haşere İlaçlama periyotlarının takibi ve yaptırılması. Yangın söndürme tüp ve sistemlerinin periyotlarının takibi ve yaptırılması. Baca temizliği periyotlarının takibi ve yaptırılması. Apartman ve Sitede yer alan makine ve ekipmanın (asansör,jeneratör,hidrofor vb) periyotlarının takibi ve yaptırılması. Peyzaj bakımının ve Çevre bakımının periyotlarının takibi ve yaptırılması
 • Personel ve Taşeron Yönetimi

  Çalışan personelin iş disiplini sağlama, görevlendirme, denetim ve yönetime raporlama. Ücret bordrolarının hazırlanması ve Bölge Çalışma Müdürlükleri'ne verilecek resmi evrakları tanzim edilmesi.
 • Resmi Defter Tutulması

  Kat Mülkiyeti Kanunu'nda talep edilen tüm resmi defterler, Kolayyönet A.Ş. Tarafından eksiksiz ve zamanında tutularak sizin adınıza onaylatılacaktır.
 • Arşivleme

  Apartmen ve site ile ilgili her türlü kıymetli evrak ve dokümanın düzenli arşivlenip, asıl nüsha ve elektronik arşiv şeklinde muhafazası.

* NET-Destek Personelli Yönetici Yardımcılığı kontrnjanlı bir hizmettir. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen Kolayyönet A.Ş. İle irtibata geçiniz.

KOLAYYONET A.Ş.

Tel: (212) 347 10 01

Mobil: (0532) 710 41 13

Email : destek@kolayyonet.net

 

Adres :

Büyükdere cad. Naci Kasım Sok.
Hüseyin Özer İş Merkezi
No:3 Kat:6 Daire:13

Şişli-Mecidiyeköy

İSTANBUL/TÜRKİYE


Kolayyonet A.Ş. tüm hakları saklıdır.